Funkční trénink

Funkční trénink

Funkční trénink se v posledních letech těší obrovské oblibě. Je tomu tak díky jeho efektivitě a zábavnosti. Trénink je pestrý a variabilní. Nemusíte trávit celou dobu na jednom místě, ani nevykonáváte konstantně jednu činnost.

Jde o oblíbený druh cvičení převážně u žen, ale i muži si při tomto cyklovém tréninku mohou sáhnout na dno.

Jak cvičení probíhá?

Cvičení je založeno na střídání stanovišť, na kterých vykonáváte buď kardio, nebo posilovací cviky.

Jednotlivé pohyby probíhají v několika sekundových cyklech, o jejichž konci rozhoduje gong.

Po zaznění alarmu se pouze mění vaše poloha, žádná pauza se nekoná, nerozhodnete-li o tom vy sami. Cyklus se opakuje tak dlouho, dokud budete moct a chtít.

Časté je využívání různých sportovních pomůcek, od promyšlených strojů až po jednoduchá švihadla a steppery.

Proč jít na kruhový trénink?

Při úplné absenci jakéhokoli oddechu tělo dostává doslova šok a reaguje velice rychlým spalováním tukových zásob. Není tedy nutnost dlouhých hodin cvičení, jako tomu bývá u jiných tréninků.

Díky rovnoměrnému střídání posilovacích a kardio cviků budete pálit tuky i zpevňovat tělo zároveň, protože vaše tepová frekvence se bude pohybovat v horních i dolních mezích. Procvičíte si naráz celé tělo a nemusíte se tak bát, že by nějaká partie zůstala zapomenuta. Navíc je tento druh cvičení velice zábavný a pestrý, hodina vám uteče jako voda.

Své tréningy také nezapomeňte podporovat kvalitní a vyváženou stravou, jen tak dosáhnete maximálních výsledků.

Funkční trénink je ryze individuální sportovní činnost, nemusíte se tak vůbec zabývat ostatními cvičenci a soustředit se pouze a jen na své vlastní tělo a své potřeby. Oproti společným lekcím si taky nemusíte hlídat čas začátku a konce hodiny. Můžete si přijít zacvičit, kdykoli budete chtít a skončit, kdykoli budete chtít.  

Cvičitelé jsou profesionálně vyškolení pro fitness a funkční tréninky, budou sledovat každý váš pohyb a v případě špatně prováděných pohybů vám včas přijdou na pomoc a s tréninkem vám pomohou.

Proč jít zrovna do Fitness Victory?

Protože u nás vám nabízíme kvalitní posilovací stroje a jiné pomůcky pro všechny vaše fitness aktivity. Čisté a příjemné prostředí je vždy nabuzené tou správnou motivační atmosférou.

Na náš kvalifikovaný personál se můžete obrátit s každou prosbou i problémem.

Budete-li chtít, můžete využít našeho výživového poradenství, kde vám poradíme jak na hubnutí i nabírání svalové hmoty.

 

Do Fitness Victory se nemusíte bát chodit s pár kily navíc, nebo s postavou jako „tyčka“. Naše centrum je tu proto, aby se vaše sny o krásné, pevné postavě staly realitou.

Nebojte se změny a přijďte si k nám splnit své touhy!

rezervace