Staňte se našimi fanoušky
na Facebooku

Vyber si z následujících skupinových tréninků a udělej si rezervaci v rezervačním systému

Platný od 6. 11. 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
Kruhový trénink
Vendula
07:00
08:00
15:00
JUDO
Děti
15:00
15:45
JUDO
Děti
15:00
15:45
16:00
Zdravotní cvičení
Peter
16:00
17:00
Zdravotní cvičení
Peter
16:00
17:00
17:00
Privátní lekce
sál uzavřen
17:00
18:00
Zdravotní cvičení
Peter
17:00
18:00
Zdravotní cvičení
Peter
17:00
18:00
18:00
Intro trénink
Iris
18:30
19:00
Kruhový trénink
Justýna
18:00
19:00
Tabata
Justýna
18:00
19:00
19:00
BOSU
Kamila
19:00
20:00
středně pokročilí
Funkční trénink
Míša
19:00
20:00
Joga
Veronika
19:00
20:00
20:00
BOSU
Kamila
20:00
21:00
středně pokročilí
Power Joga
Niki
20:00
21:00

Pondělí

  • Privátní lekce
    17:00 - 18:00
  • Intro trénink
    18:30 - 19:00
  • BOSU
    19:00 - 20:00

Úterý

  • Kruhový trénink
    07:00 - 08:00
  • JUDO
    15:00 - 15:45
  • Zdravotní cvičení
    16:00 - 17:00
  • Zdravotní cvičení
    17:00 - 18:00

Středa

  • Funkční trénink
    19:00 - 20:00
  • BOSU
    20:00 - 21:00

Čtvrtek

  • JUDO
    15:00 - 15:45
  • Zdravotní cvičení
    16:00 - 17:00
  • Zdravotní cvičení
    17:00 - 18:00
  • Kruhový trénink
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Power Joga
    20:00 - 21:00

Neděle

  • Tabata
    18:00 - 19:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
Intro trénink
Iris
18:30
19:00

Pondělí

  • Intro trénink
    18:30 - 19:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16:00
Zdravotní cvičení
Peter
16:00
17:00
Zdravotní cvičení
Peter
16:00
17:00
17:00
Zdravotní cvičení
Peter
17:00
18:00
Zdravotní cvičení
Peter
17:00
18:00

Úterý

  • Zdravotní cvičení
    16:00 - 17:00
  • Zdravotní cvičení
    17:00 - 18:00

Čtvrtek

  • Zdravotní cvičení
    16:00 - 17:00
  • Zdravotní cvičení
    17:00 - 18:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17:00
Privátní lekce
sál uzavřen
17:00
18:00

Pondělí

  • Privátní lekce
    17:00 - 18:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15:00
JUDO
Děti
15:00
15:45
JUDO
Děti
15:00
15:45

Úterý

  • JUDO
    15:00 - 15:45

Čtvrtek

  • JUDO
    15:00 - 15:45
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
18:00
Tabata
Justýna
18:00
19:00

Neděle

  • Tabata
    18:00 - 19:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:00
Kruhový trénink
Vendula
07:00
08:00
18:00
Kruhový trénink
Justýna
18:00
19:00

Úterý

  • Kruhový trénink
    07:00 - 08:00

Čtvrtek

  • Kruhový trénink
    18:00 - 19:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
20:00
Power Joga
Niki
20:00
21:00

Čtvrtek

  • Power Joga
    20:00 - 21:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
Funkční trénink
Míša
19:00
20:00

Středa

  • Funkční trénink
    19:00 - 20:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
Joga
Veronika
19:00
20:00

Čtvrtek

  • Joga
    19:00 - 20:00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19:00
BOSU
Kamila
19:00
20:00
středně pokročilí
20:00
BOSU
Kamila
20:00
21:00
středně pokročilí

Pondělí

  • BOSU
    19:00 - 20:00

Středa

  • BOSU
    20:00 - 21:00
No events available!
Top