TRX®

TRX®

TRX

Total-body Resistence Exercises, jak celý název zní Je celosvětová revoluce ve cvičení s vahou vlastního těla.

Jedná se o závěsný systém vhodný pro všechny ženy i muže každého věku a kondice.

My vám v samotném centru našeho hlavního města Prahy nabízíme možnost účastnit se lekcí TRX a posunout hranice svých fyzických možností zase o kus dále.

Jak systém funguje?

Tréning spočívá v zavěšení určité části těla do popruhu, kde zůstává vaší vlastní vůlí zafixována po celou dobu cviku. Tímto způsobem můžete provádět celé kvantum pohybů, ať už se jedná o kliky, dřepy, či výpady.

Délku pásu si můžete upravovat dle vlastního uvážení. Zkrácením dochází ke zvýšení odporu gumy a správné provedení cviku se pro sval stává větší výzvou.

Pomocí popruhů lze posilovat celé tělo komplexně i každý sval jednotlivě. To vám nabízí nekonečně mnoho variant cviků a jen vy sami si určíte, zda budete zrovna dneska cvičit nohy, či ruce.

Díky nutnosti udržení rovnováhy a balancu u mnoha cviků dochází k aktivnímu zapojení všech velkých i malých svalových skupin, končetin i core, které reagují rychlým růstem a zvýšenou odolností. To je důvod, pro je tento typ pohybu tak účinný.

Není to nebezpečné?

Naše TRX systémy jsou vyrobeny z velice odolných materiálů a jsou zhotoveny tak, aby vydrželi vysoký tlak, který může lidské tělo vyvinout, proto se nemusíte bát, že byste popruh mohli přetrhnout, nějak jinak poničit, či se dokonce zranit.

Proč si vybrat zrovna TRX?

Na našich lekcích se pořádně zapotíte a poctivě si procvičíte celé tělo. TRX systém je skvělým pomocníkem nejenom při spalování tuků a budování svalové hmoty, ale dokonce i při rehabilitaci.

Pokud si však nejste jisti svého plného zdraví, před vstupem na hodinu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Proč přijít zrovna na hodiny TRX? Na to je velice jednoduchá odpověď – protože je to zábava.

Při našich lekcích vás nečeká žádná nudná střídačka cvičebních pomůcek. Nemusíte kombinovat žádné těžké činky s expandéry, nemusíte smutnit, když váš oblíbený stroj bude obsazený.

Tady máte jeden systém na všechno a ten vám nikdo nevezme.

Je pro mě tento druh pohybu vhodný?

Myslíte si, že na to nemáte? Myslíte, že mezi nás nezapadnete, a že vám to nepůjde, že jste úplně bez kondice a nebudete stíhat tempo cvičitele?

Vaše obavy jsou zcela neoprávněné. U nás může cvičit každý. Ať už bojujete s nadváhou, nebo naopak toužíte po svalech, TRX vás bude bavit a mi vám pomůžeme udržet motivaci si po celou dlouhou cestu k vašemu vysněnému tělu.

Naši odborně kvalifikovaní pracovníci se o vás dobře postarají a pomohou vám zvládnout správně každičký cvik.

Už dost bylo všech výmluv, přijďte si k nám zacvičit.

Fitness Victory vám pomůže dosáhnout všech vašich cílů!

rezervace