Mami a mimi

Mami a mimi

Máte doma malé děťátko a i tak se chcete udržovat v kondici a cvičit? A máte doma šátek nebo ergonomické nosítko? Tak přijďte i se svým dítkem a zacvičíme si všichni společně!

Jak u nás taková lekce vypadá?

Na začátku se zahříváme krátkou aerobní sestavou – buď aerobickem, bosu, míči nebo vlastní vahou – tanec a rychlejší pohyb baví i malé děti, je to tedy skvělá příležitost spojit je dohromady.

Po zahřívací části se dostáváme do části posilovací – cviky jsou voleny adekvátně možnostem maminek a hlavně závaží (jejich dítko), které v tu chvíli nosí. Na druhou stranu jim jejich dítka tvoří skvělou zátěž při jednotlivých cvicích, takže není potřeba s dalšími činkami posilovat.

V lekci se snažíme posilovat komplexně všechny svaly, vracíme se sami k sobě a k vnímání svého těla.

S čím cvičíme?

V lekci používáme hlavně váhu svého děťátka a svoji vlastní. Dále zařazujeme bosu, míče a posilovací gumičky.

Pro koho jsou lekce určeny?

Lekce jsou pro všechny maminky, které se chtějí alespoň trochu hýbat! Věk dítka není tolik stěžejní, důležité je, aby maminka udržela svoje dítko v ergonomickém nosítku nebo šátku. Pokud by ale někoho zajímala lekce, aniž by měl s sebou své dítko, nebo dítko vůbec nemá, i tomu je lekce otevřená!

Výhody lekce?

  • Nemusíte si zařizovat hlídání, abyste si mohly jít zacvičit
  • Dostanete svoje tělo zase do pohybu a do kondice
  • Budete se svým dítkem celou dobu ve spojení – potřebuje vaši energii cítit 🙂
  • Načerpání energie, vyplavení endorfinů
  • Zharmonizování těla

Upozornění:

Vzhledem k velikosti našeho fitness není možné přijet s kočárkem. A protože nejsme fitness zaměřené na děti, nemáme zde ani přebalovací pulty. Proto prosím všechny maminky, zda by mohly dorazit na lekci bez kočárku rovnou s nosítkem či šátkem. Věřím, že to nebude překážkou a užijeme si společně lekci naplno!

Hodiny ve Fitness Victory

Naši instruktoři jsou speciálně vyškolení pro vedení lekcí jógy a dobře vědí, kdy už jste na hranici svých možností a kdy ještě můžete překonat sebe sama.

Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Nemusíte se bát, že bychom na vás tlačili, nebo nutili do pozic, které by mohli být bolestivé, nebo by vám dokonce mohli ublížit.

Pokud uprostřed cviku již nebudete moci pokračovat, jednoduše přestanete, pořádně se vydýcháte a jakmile se budete cítit lépe, zapojíte se zpět do hodiny.

Jóga je právě o objevování sebe sama, svého ducha i těla a o překonávání svých vlastních omezení.

I když ze začátku nebudete stíhat, nevadí. Postupně si na zátěž zvyknete a stanete se silnějšími. Jednoho dne pak odcvičíte celou hodinu bez přestávky a budete si moci říct, že jste to dokázali.

Z našeho studia budete odcházet vždy plně odpočatí, uvolnění a plní energie.

Nezáleží na tom, zda máte nadváhu, chybí vám flexibilita, trpíte depresemi, nebo si jen chcete odpočinout od všedního života.

S Fitness Victory se vaše tělo i duše stanou silnějšími!

rezervace