Body Balance

Body Balance
Body balance je komplexní cvičení celého těla, kde jsme zaměřeni hlavně na CORE –  svaly hlubokého stabilizačního systému.
Pod pojmem CORE si můžete představit hluboko uložené svaly trupu v oblasti hrudní a krční páteře a v oblasti beder, pánve a kyčlí, které jsou namáhány při udržení stability a jsou velice důležité ke správnému držení těla. Mimo CORE se zaměřujeme na stabilitu a vyrovnanost celého těla. Využíváme zdravotní cviky, abychom srovnali bolesti zad, beder, krční páteře a dalších. Nezvedáme těžké váhy, ale vracíme se sami k sobě, k poznávání svého vlastního těla, jednotlivých svalů a jejich možností. Zjišťujeme vlastní hranice, které posouváme dál.

 

S čím se cvičí?

Cvičíme hlavně s vlastní vahou, ale používáme i bosu, TRX, posilovací gumičky, míče.

Jak lekce probíhá?

V lekci můžete vnímat silnou energii, kterou lektor do lekce vnáší. V začátku lekce probíhá zahřívání celého těla, napojení se na svaly a příprava na posilování – zde se dostáváme do tempa. Následně probíhá posilování každé části našeho těla – někdy ve dvojicích, skupinkách, s pomůckami. Na závěr lekce přichází protažení a závěrečné prodýchávání a zklidnění těla, mysli i duše.

Pro koho lekce je?

Lekce je pro každého – od úplného začátečníka po opravdu zkušeného sportovce. Pro každého se totiž v lekci objeví nějaká výzva přizpůsobená jeho možnostem.

Výhody lekce

– vytvarovaný středu těla/břišní partie
– odstranění bolesti zad, krční páteře
– prevence proti problémům s inkontinencí
– načerpání energie
– stabilizace a harmonie svalů celého těla
– zvýšení fyzické kondice

Ve Fitness Victory nabízíme ty nejvíce propracované lekce Body Balance, které můžete v Praze nalézt. Stačí přijít jen na jednu hodinu a garantujeme vám, že se budete ještě rádi vracet. Příjemné pocity jsou totiž vysoce návykové!

rezervace