Body Core Balance

Body Core Balance

Lekce zaměřená na posilování svalů středu těla. Obsahuje také balanční cviky a vyvažuje případné dysbalance svalů přední a zadní části těla. Lekce probíhá převážně na podložce.

V čem spočívají cvičení na bázi „body core balance“?

Jak už vychází z názvu, většina cvičebních prvků, se kterými se v čase tréninku spřátelíte bude útočit na rovnováhu vašeho těla. Možná si říkáte, co má rovnováha společného s vypracovanou figurou, ale vězte, že toho máji společného více, než si dovedete představit. Lidské tělo totiž potřebuje kromě opěrné kostry také aktivní účast svalové tkáně, aby se udrželo v rovnováze. Správný balanc tak může mít pouze tělo se silným a neochablým svalstvem. Právě tento fakt je Základem celého Body Core Balance.

Jak a s čím se cvičí?

Tento druh cvičení je zejména posilovacího, strečinkového a zdravotního charakteru.

Proč začít chodit na lekce?

Body Core Balance je kromě silového tréninku koncipován také jako rehabilitační cvičení. Z toho vyplývá, je jde o vhodný druh pohybu jak pro průměrného dospělého jedince, tak pro lidi se zdravotními problémy, děti i důchodce. Každý cvik lze upravit pro individuální potřeby jednotlivce. Posilovací prvky ve cvičení jsou velice efektní a vy a vaše svaly to velice brzy pocítí.

Díky strečinkovým prvkům se zvyšuje flexibilita, nedochází ke zkracování svalů a kompenzují se dokonce i některé svalové dysbalance.

Naše lekce vedou zkušení a certifikovaní fitness trenéři, kteří se postarají, aby jste cvičební prvky prováděli správně. Nemusíte se bát, že byste hodinu nestíhala, nebo cviky nezvládala. Lektor vás nebude nutit za hranice vašich sil.

Pomalé tempo hodiny vás bude uklidňovat a stres se o vás rychle přestane pokoušet. Budete-li chodit pravidelně, zlepšování na sebe nenechá dlouho čekat a vy se z každé odcvičené lekce budete vracet silnější, zdravější a budete se cítit skvěle!

Ve Fitness Victory nabízíme ty nejvíce propracované lekce Body Perfect Balance, které můžete v okolí našeho města Pražského nalézt. Stačí přijít jen na jednu hodinu a garantujeme vám, že se sem budete ještě rádi vracet. Příjemné pocity jsou totiž vysoce návykové!

rezervace